Załoga

Tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe): 784 122 555
Tłumaczenia zwykłe pisemne: 793 217 007
Tłumaczenia ustne: 665 000 011
Bezpłatna wycena: info@tlumaczenia.tv

Biuro Tłumaczeń ALPHA to wyłącznie wykwalifikowani i kierunkowo wykształceni tłumacze, mogący poszczycić się wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Aktywnie udzielamy się w dyskusjach związanych nie tylko z praktyczną stroną zawodu tłumacza, jak np. etyka pracy, ale również dysponujemy bogatą wiedzą z zakresu szeroko pojętej dziedziny teorii przekładu. Współpracujący z nami tłumacze oraz native speakerzy są stale wspierani przez specjalistów z konkretnych dziedzin, współpracujących z nami w charakterze konsultantów. Tłumaczenia zwykłe powierzane są osobom nie tylko posiadającym odpowiednie kwalifikacje, ale także mogącym poszczycić się referencjami i pozytywnymi opiniami wiarygodnych zleceniodawców. Tłumaczenia uwierzytelnione, potocznie funkcjonujące w języku polskim jako tłumaczenia przysięgłe, są wykonywane przez sprawdzonych przez lata tłumaczy przysięgłych, którzy gwarantują poprawność i rzetelność przekładu.

Wszystkimi powierzonymi nam projektami zarządzają managerowie projektu z wieloletnim doświadczeniem, każdorazowo proponujący Klientom najbardziej skuteczne rozwiązania.

W zawodzie tłumacza bardzo ważna jest otwartość na nowe informacje oraz szukanie nowych bodźców. Nieustannie zgłębiamy nasze zainteresowania i poszerzamy wiedzę o świecie biznesu. W Biurze Tłumaczeń ALPHA zdajemy sobie sprawę, że wiedza ta jest niezbędna do prawidłowego wykonywania wszystkich naszych obowiązków.


REKRUTACJA

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszej bazy tłumaczy i korektorów do przesyłania zgłoszeń drogą elektroniczną. Zapoznamy się z Państwa kwalifikacjami oraz doświadczeniem zawodowym.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres rekrutacja@tlumaczenia.tv. Informujemy, iż wszelkie oferty wysyłane na nasz adres przeznaczony do  komunikacji z Klientami, tj. info@tlumaczenia.tv, nie będą rozpatrywane.

UWAGA: Dla potrzeb usprawnienia procesu przetwarzania Państwa zgłoszeń bardzo prosimy o podawanie języków, w których się Państwo specjalizują, w tytule zgłoszenia, np. „Łotewski” albo „Portugalski”.

Prosimy o niezamieszczanie żadnych dodatkowych informacji w polu z tytułem wiadomości.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Obowiązkowa klauzula, którą należy dołączyć do aplikacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. Ust. Nr 133 poz. 883”.


STAŻ I PRAKTYKI W NASZYM BIURZE

Szanowni Studenci,

Informujemy, iż w Biurze Tłumaczeń ALPHA nie ma możliwości odbywania praktyk studenckich, zarówno zdalnych, jak i na miejscu w naszej siedzibie.

Aktualnie nie przyjmujemy również na staże. Pragniemy zaznaczyć, iż jedynym adresem do przesyłania CV i ofert współpracy jest adres rekrutacja@tlumaczenia.tv.

ul. Górników 50/131; 30-816 Kraków; Telefon: 784 122 555