Obsługa kancelarii

Tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe): 784 122 555
Tłumaczenia zwykłe pisemne: 793 217 007
Tłumaczenia ustne: 665 000 011
Bezpłatna wycena: info@tlumaczenia.tv

Kompleksowa obsługa w zakresie tłumaczeń zwykłych i uwierzytelnionych – oferta skierowana do kancelarii adwokackich, radcowskich oraz notarialnych


 

Jedną z dziedzin, w której możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług, są tłumaczenia prawne i prawnicze, wykonywane dla kancelarii adwokackich, notarialnych i działów prawnych firm przez wyspecjalizowanych tłumaczy, legitymujących się nierzadko również wykształceniem kierunkowym w zakresie prawa oraz znajomością przepisów obowiązujących w Polsce i na obszarze Unii Europejskiej.

Oferujemy Państwu możliwość znacznego skrócenia czasu oraz kosztów związanych z podzlecaniem tłumaczeń, zarówno zwykłych jak i uwierzytelnionych (tłumaczeń przysięgłych).

Tłumaczymy umowy, kontrakty i akty notarialne, wyroki i postanowienia sądu, sprawozdania finansowe i opinie biegłych rewidentów, dokumenty przetargowe, dyrektywy unijne, certyfikaty, korespondencję z kontrahentami zagranicznymi. Zapewniamy również profesjonalną obsługę translatorską na najwyższym poziomie również podczas różnych okazji, np. negocjacji, walnych zgromadzeń wspólników oraz postępowań arbitrażowych.

Nasze doświadczenie poparte jest intensywną współpracą z wieloma organami wymiaru sprawiedliwości (sądy oraz prokuratury), jak również kancelariami adwokackimi i radcowskimi z Polski i zza granicy (głównie z Wielkiej Brytanii).

Zdajemy sobie sprawę, że międzynarodowe kontakty prawno-gospodarcze wymagają znalezienia wspólnego języka, będącego czymś w rodzaju „lustra” dla treści, formy i intencji, jakie pragną sobie wzajemnie przekazać partnerzy. Takie właśnie „lustro”, zapewniające stuprocentową zgodność z oryginalnym tekstem czy wypowiedzią, stworzą dla Państwa nasi wykwalifikowani, rzetelni i dyskretni tłumacze.

Kancelarie zainteresowane współpracą z naszym biurem prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny pod numerem 784 122 555.

ul. Górników 50/131; 30-816 Kraków; Telefon: 784 122 555